Naša firma vznikla v januári 2000 r. Od začiatku svojej pôsobnosti sme sa zamerali na stavebníctvo. Za túto dobu sa nám podarilo dodať betónové nádrže stovkám zákazníkom. Od začiatku bolo našou ideou, ktorou sme sa riadili, dodávanie zákazníkom betónových nádrží založených na modernej konstrukčne-stavebnej technológii vyrobených z osvedčeného pevného materiálu.

Cieľom BETÓNOVÉ ŽUMPY SYSTEM je zaistenie pre investorov dostupnosti európskych a svetových riešení vo sfére stavebníctva. Vďaka tomu, že každému nášmu zákazníkovi bola poskytnutá plne profesionálna a kompetentná obsluha na každej etape kontaktu s nami, firma PABLOX SYSTEM získala meno jedného z väčších dodávateľov betónových nádrží na Slovensku.

Chceli by sme Vás uistiť, že ak sa rozhodnete využiť služby našej firmy, radi pre Vás vypracujeme cenový odhad betónových nádrží spolu s dopravou a montážou zadarmo s využitím optimálnych riešení. Ak máte záujem o našu ponuku kontaktujte nás prosím, podelíme sa s Vami o odborné znalosti, zaistíme Vám dodanie nádrží najvyššej kvality, pomoc pri ich výbere, dopravu a montáž.

Disponujeme dopravným zázemím poskytujúcim prepravné a montážne služby po celej krajine.

 

POZOR DÔLOŽITÉ AKO JEDINÍ MÁME CERTIFIKÁT  EÚVyrábané sériovo a ponúkané na predaj betónové nádrže môžu byť v súlade so zákonom o stavebných výrobkoch legálne uvádzané na trh a používané pri stavebných prácach pod podmienkou, že má výrobca Certifikát EÚ.

Naša firma disponuje Certifikátom EÚ, Dokument vyšší ako PN a Technické osvedčenie, pretože oprávňuje obchodovať so stavebným materiálom typu „betónové nádrže“ (žumpy) na území členských štátov Európskej únie.KUPUJTE NÁDRŽE Z EURÓPSKYM CERTIFIKÁTOM A VYHNETE SA PROBLÉMOM S KOLAUDÁCIOU BUDOVY !!!