Dodávame nádrže v certifikovanej kvalite za priaznivú cenu

icon
Vyrábame kvalitné betónové nádrže

Naše žumpy, septiky, montážne jamy a prefabrikované pivnice sú vyrobené z odolného vodostavebného betónu triedy C30/37. Do zmesi je pridaná tesniace kvapalina a betón je pri zalievaní vibrovaný a zvnútra vystužený asfaltovú hmotou od IZOLBETU. To zaručuje jeho mimoriadnu tesnosť a pevnosť a dlhú životnosť.

icon
Poskytujeme záruku 5 rokov

Za kvalitou našich nádrží si stojíme. Preto poskytujeme nadštandardnú záruku 5 rokov.

icon
Sme tu pre Vás už 20 rokov

Sme na slovenskom trhu od roku 2000. Betónové nádrže sú našou hlavnou špecializáciou. Dodávame po celej Európskej únii. Zákazníkom tak môžeme ponúknuť bohaté skúsenosti a vďaka objemu našej výroby aj výhodnú cenu za vysokú kvalitu.

icon
Sme držitelia certifikátu EÚ

Kvalita našich výrobkov je potvrdená náročnú atestáciou. Ako jedni z mála výrobcov sme držiteľmi Certifikátu EÚ pre všetky členské krajiny a atestu Národného hygienického inštitútu.
S nádržami od nás sa kolaudácie obávať nemusíte.

DJI_0223
2 betonove nadrze

Objednávajte ihneď! Volajte!

Naša spoločnosť vznikla v roku 2000. Za 20 rokov existencie sme obslúžili už viac ako 30 000 zákazníkov v celej Európskej únii.

Našou vizitkou je spokojnosť našich zákazníkov. Máme minimum reklamácií a za našou kvalitou si stojíme. Aj preto poskytujeme nadštandardnú záruku 5 rokov na všetky betónové nádrže.

Trvanlivosť našich betónových nádrží zaručuje moderný konštrukčne-stavebné technológie a použitie osvedčeného spoľahlivého materiálu. Kvalitu výrobkov potvrdzujú nezávislé medzinárodnými atesty.

Cieľom našej spoločnosti je spokojný zákazník.

Našou hlavnou špecializáciou je výroba betónových nádrží. Sme jedným z najväčších dodávateľov betónových nádrží na Slovensku. Vzhľadom k našej špecializácii sme schopní ponúknuť skutočne osvedčenú kvalitu a vďaka objemu našej výroby aj výhodnú cenu.

Našu kvalitu dosvedčujú medzinárodnej atesty. My ju zaručujeme nadštandardne päťročnou zárukou.

Vyrábame železobetónové nádrže pre využitie ako nádrž na zber dažďovej vody, žumpa, septik, pre zber močovky a hnoja, čoby zemľanky, apod.

Nádrž vám dopravíme a osadíme na pripravené miesto.

Naše výrobky nielen vyrábame, ale zákazníkom aj sami dodávame. Disponujeme vlastným dopravným zázemím – vozovým parkom.

Čoby výrobca máme všetky typy a veľkosti nádrží skladom. Vďaka vlastnému vozovému parku zabezpečujeme pružnú dopravu.

Vašu vybranú nádrž doručíme k vám do 2-3 dní za priaznivú cenu (cenník dopravy nájdete tu)
Na mieste zložíme jímku priamo z vozidla hydraulickou rukou. Montáž nádrže poskytujeme zákazníkom ZADARMO.

EÚ Certifikácia o nepriepustnosti nádrže na vodu

SME DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTU EÚ. NAJVYŠŠEJ ZÁRUKY KVALITY.

Ako výrobca betónových nádrží musíme spĺňať zákonom stanovené normy o stavebných výrobkoch a prácach. Naša firma je držiteľom všetkých predpísaných štátnych technických osvedčení a certifikácií.

Ako vývozca však musíme spĺňať ešte prísnejšie normy, predpísané legislatívou Európskeho spoločenstva pre vývoz do všetkých členských krajín Európskej únie. Sme certifikovaní v skúšobnom ústave HYGIENY, kde sú naše výrobky prísne testované na nepriepustnosť. Splnili sme všetky kritériá pre najvyššiu európsky certifikát na vývoz stavebných výrobkov.

ČO TO PRE VÁS ZNAMENÁ?

S našimi výrobkami máte istotu kvality. Naše nádrže sú odolné, pevné s dlhou životnosťou. Testy na nepriepustnosť overujú, že z nádrže nemôže uniknúť nič, čo by mohlo znečistiť okolie a spodnej vody.

S NAŠIMI ŽUMPAMI MÁTE ISTOTU, ŽE KOLAUDÁCIA VAŠEJ STAVBY PREBEHNE ÚPLNE HLADKO.

Objednávajte ihneď 0 944 855 004

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this