Dvojkomorová betónová nádrž s objemom 7 m3 (7 000 litrov)
dvojkomorova-betonova-nadrz-7m3

Rozmer betónové nádrže 7 m³

Dĺžka : 3,00 m
Šírka : 2,40 m
Výška : 1,25 m

Montáž

Zadarmo

Rozmer výkopu pre žumpu 7 m³

Dĺžka : 3,50 m
Šírka : 3 m
Výška : 1,8 m

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1050 €

Dvojkomorové betónové nádrže

Do zloženia septiku patrí nádrž spolu s normálnym panelom a betónovou šachtou.

Tieto prefabrikované samonosné nádrže nevyžadujú žiadne ďalšie statické zaťaženie. Nádržky sa skladajú z nádrže s dňom, stropu – ktorý je v štandardnom prevedení prejazdný do záťaže 3,5 tony pri výške násypu 50 cm. Nádrž je možné dodatočne osadiť zosilnenou doskou do zaťaženia 15 ton. Vstup do nádrže má priemer 60 cm, výšku 50 cm, ktorý sa dá nastavovať po 50 cm. Otvor je možné vyrobiť podľa požiadavky zákazníka. Pre upresnenie nás stačí kontaktovať. Všetko máme skladom.

Ako vybrať veľkosť nádrže či žumpy?
Orientačnú veľkosť žumpy môžete vypočítať podľa orientačného vzorca:V = S x O x i
V – objem žumpy
S – spotreba vody (uvažuje sa o 150L / os / deň) – môžete vychádzať z vašej historickej spotreby vody alebo priemernej spotreby vody.Podľa STN normy bola spotreba vody v domácnosti 88L / os / deň.O – počet osôb žijúcich v domácnosti.
i – interval vývozu žumpy v dňoch (14-30) ak budeme uvažovať o vývoze raz za 14 dní alebo raz mesačne.Pri návrhu je však vhodné uvažovať aj o objeme miestneho fekálneho vozu, ktorý bude žumpu vyvážať. V tomto prípade je ekonomické navrhovať veľkosť žumpy na1 alebo 2 násobok objemu fekálneho vozu, aby pri jazde neviezol poloprázdny fekál a tým sa Vám neprodražovala doprava.

Nezáväzný dopyt

Vyplňte náš jednoduchý formulár a my sa vám ozveme s ponukou prispôsobenou vašim potrebám. Bez záväzkov, len rýchle a presné informácie.


    Objednávajte ihneď 0944 003 418

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this