Prefabrikované pivnice s klenbou

Hľadáte vysokokvalitnú skladovaciu jednotku, ktorá vám poskytne dostatok priestoru na uskladnenie potravín, vína alebo záhradných potrieb? Nestrácajte čas so stavaním a zložitými konštrukciami. Máme pre vás ideálne riešenie – betónové pivnice s klenbou.

Naše betónové klenby sú prefabrikované prvky, ktoré vám ponúkajú rýchle, jednoduché a prémiové riešenie. Môžete si byť istí, že investujete do výrobku, ktorý vám poskytne spoľahlivý úložný priestor.

Môžete sa spoľahnúť, že vaša pivnica vydrží dlhodobé nároky na skladovanie. A najlepšou správou je, že ho nemusíte stavať sami – o dopravu a montáž sa postaráme my pomocou mobilného žeriavu. Vaša pivnica bude pripravená na používanie do troch dní od objednávky, stačí nás kontaktovať.

betonova-pivnica-s-klenbou

Pýtate sa, prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre betónové pivnice z našej ponuky? Ponúkame vám niekoľko presvedčivých argumentov, prečo by ste sa mali pridať k našim spokojným klientom:

 • Bezkonkurenčná kvalita a trvanlivosť: betónové pivnice, ktoré ponúkame, sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a spĺňajú prísne normy pre použitie ako žumpy a septiky. Môžete sa spoľahnúť na ich vynikajúcu kvalitu a robustnosť.
 • Jednoduchá a rýchla inštalácia: Naše prefabrikované pivnice sa dajú inštalovať rýchlo a jednoducho. Nemusíte sa zaoberať zložitými konštrukciami ani hľadať stavebnú čatu. O všetky tieto detaily sa postaráme za vás.
 • Všestranné využitie: betónové prefabrikované pivnice sú ideálne nielen pre obytné domy, ale aj pre farmy, vinice a menších výrobcov. Ponúkajú dostatok priestoru na rôzne skladovanie a uskladnenie bez ohľadu na to, čo potrebujete uskladniť.

Môžete si prezrieť aj našu ponuku ďalších doplnkových produktov pre betónové pivnice.

Ceny betónových pivníc s klenbou

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platci DPH, budete mať cenu konečnú s 0% DPH.
Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene treba ešte pripočítať DPH.

Akú veľkú betónovú pivnicu zvoliť?

Stanovenie vhodnej veľkosti pivnice je kľúčovým aspektom pre jeho efektívne využitie a dlhodobé uspokojenie. Ako môžete určiť, ktorá veľkosť je pre vás najvhodnejšia a aké priestorové požiadavky máte? Aký vplyv môže mať špecifický dizajn pivnice na vaše voľby? Prezrite si náš obsiahly článok, ktorý vám ponúkne hĺbkovú analýzu všetkých faktorov, ktoré by ste mali vziať do úvahy pri rozhodovaní.

Možné konfigurácie

Podrobné rozmery pivníc

Sme na trhu už cez 20 rokov

Za našu existenciu sme obslúžili už vyše 30 000 spokojných zákazníkov. Betónové nádrže vyvážame do celej Európskej únie.

Naše certifikáty a ocenenia

Najvyššiu kvalitu našich výrobkov potvrdzuje medzinárodný Certifikát EÚ (CE). Nepriepustnosť našich nádrží dosvedčuje atest Národného hygienického inštitútu.

Náš prísľub kvality

Za kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť našich betónových nádrží ručíme. Preto poskytujeme zákazníkom predĺženú záruku 5 rokov.

Nezáväzný dopyt

Vyplňte náš jednoduchý formulár a my sa vám ozveme s ponukou prispôsobenou vašim potrebám. Bez záväzkov, len rýchle a presné informácie.


  Objednávajte ihneď 0 944 855 004

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this