Prefabrikované modulárne pivnice s horným vchodom

Hľadáte nové riešenia a možnosti ukladania? Predstavujeme vám náš revolučný rad modulárnych betónových pivníc s horným vchodom. Tieto pivnice sú jedinečným nápadom a v porovnaní s bežnými betónovými pivnicami ponúkajú množstvo výhod.

Modulárny štýl znamená, že naša betónová pivnica je zostavená z jednotlivých modulov, ktoré sú presne navrhnuté a vyrobené na jednoduchú montáž a demontáž. To znamená, že veľkosť pivnice si môžete upraviť podľa svojich potrieb a neskôr ju dokonca rozšíriť, ak budete chcieť viac úložného priestoru. Táto inovatívna myšlienka umožňuje zákazníkom väčšiu prispôsobivosť a možnosť prispôsobiť si pivnicu svojim osobným požiadavkám.

modularna-betonova-pivnica-horny-vchod

Okrem modulárneho štýlu poskytujú naše betónové pivnice aj ďalšie pozitívne vlastnosti, ktoré stoja za zmienku:

Vynikajúca kvalita a robustnosť: pivnice sú vyrobené z vysokokvalitného vibrovaného hydroizolačného železobetónu, ktorý poskytuje vynikajúcu odolnosť voči tlaku spodnej vody a mrazu. Expresná inštalácia a montáž. Náš tím odborníkov sa postará o montáž pivnice v čo najkratšom čase.

Prispôsobivosť a flexibilita: Môžete si vybrať rôzne konfigurácie, dodatočné moduly a príslušenstvo, ktoré vyhovujú vašim individuálnym požiadavkám na úložný priestor.

Modulárne betónové pivnice s horným vchodom sú vhodné nielen pre rodinné domy, ale aj pre farmy, vinice a iné komerčné účely. Poskytujú priestor na rôzne druhy skladovania, uskladnenie alebo aj ako priestor pre vaše hobby alebo podnikanie.

Môžete si pozrieť aj naše modulárne pivnice s bočným vchodom.

Ceny modulárnych betónových pivníc s horným vchodom

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platci DPH, budete mať cenu konečnú s 0% DPH.
Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene treba ešte pripočítať DPH.

Akú veľkú betónovú pivnicu zvoliť?

Stanovenie vhodnej veľkosti pivnice je kľúčovým aspektom pre jeho efektívne využitie a dlhodobé uspokojenie. Ako môžete určiť, ktorá veľkosť je pre vás najvhodnejšia a aké priestorové požiadavky máte? Aký vplyv môže mať špecifický dizajn pivnice na vaše voľby? Prezrite si náš obsiahly článok, ktorý vám ponúkne hĺbkovú analýzu všetkých faktorov, ktoré by ste mali vziať do úvahy pri rozhodovaní.

Podrobné rozmery pivníc

Sme na trhu už cez 20 rokov

Za našu existenciu sme obslúžili už vyše 30 000 spokojných zákazníkov. Betónové nádrže vyvážame do celej Európskej únie.

Naše certifikáty a ocenenia

Najvyššiu kvalitu našich výrobkov potvrdzuje medzinárodný Certifikát EÚ (CE). Nepriepustnosť našich nádrží dosvedčuje atest Národného hygienického inštitútu.

Náš prísľub kvality

Za kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť našich betónových nádrží ručíme. Preto poskytujeme zákazníkom predĺženú záruku 5 rokov.

Nezáväzný dopyt

Vyplňte náš jednoduchý formulár a my sa vám ozveme s ponukou prispôsobenou vašim potrebám. Bez záväzkov, len rýchle a presné informácie.


    Objednávajte ihneď 0 944 855 004

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this