Prefabrikované betónové jímky

Sme špecialisti na výrobu betónových nádrží, ktoré slúžia ako betónové žumpy, septiky, nádrže na dažďovú vodu, nádrže na hnoj, zberné nádrže a lapače tukov. Naša spoločnosť disponuje významnou dopravnou infraštruktúrou a je schopná dodať objednanú nádrž zákazníkovi v čo najkratšom čase. Kontaktujte nás, pretože všetok tovar máme na sklade.

Naše nádrže sú vyrábané bez použitia lepených spojov, s použitím vibrolisovaného betónu triedy B25, čo zaručuje ich dokonalú nepriepustnosť. Okrem toho sú nádrže vystužené vysokokvalitnou výstužnou oceľou.

jednokomorova-betonova-nadrz

Veľkosti nádrží

Rozhodnutie o veľkosti betónovej nádrže je mimoriadne dôležité. Kľúčovým faktorom je účel, na ktorý sa bude nádrž používať. Ak ju plánujete používať na zavlažovanie záhrady a zásobovanie domácnosti vodou, musíte zohľadniť veľkosť záhrady a počet obyvateľov domu. Na druhej strane, ak plánujete nádrž používať ako žumpu, musíte zohľadniť počet obyvateľov v dome a plánovaný časový interval odvozu odpadu (Podrobné informácie o správnej veľkosti žumpy nájdete tu).

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu základných veľkostí nádrží, ktoré vyhovujú rôznym potrebám.

 

Jímky dodávame od roku 1995

Vďaka dvadsaťročným skúsenostiam s výrobou betónových výrobkov sme sa stali jedinečným poskytovateľom sortimentu, ktorý je jedným z najrozsiahlejších na trhu. Náš široký sortiment zahŕňa betónové žumpy, septiky, nádrže na dažďovú vodu, hnojné nádrže, vodomerné šachty a betónové pivnice.

Disponujeme tiež dvadsiatimi úplne novými nákladnými vozidlami, ktoré nám umožňujú zabezpečiť celoštátnu dodávku a montáž betónových nádrží do štyroch pracovných dní.

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platci DPH, budete mať cenu konečnú s 0% DPH.
Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene treba ešte pripočítať DPH.

Sme na trhu už cez 20 rokov

Za našu existenciu sme obslúžili už vyše 30 000 spokojných zákazníkov. Betónové nádrže vyvážame do celej Európskej únie.

Naše certifikáty a ocenenia

Najvyššiu kvalitu našich výrobkov potvrdzuje medzinárodný Certifikát EÚ (CE). Nepriepustnosť našich nádrží dosvedčuje atest Národného hygienického inštitútu.

Náš prísľub kvality

Za kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť našich betónových nádrží ručíme. Preto poskytujeme zákazníkom predĺženú záruku 5 rokov.

Nezáväzný dopyt

Vyplňte náš jednoduchý formulár a my sa vám ozveme s ponukou prispôsobenou vašim potrebám. Bez záväzkov, len rýchle a presné informácie.


    Objednávajte ihneď 0 944 855 004

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this