Betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom

Naše betónové pivnice sú presne to, čo potrebujete pre bezpečný a priestranný skladovací priestor pod vaším domom.

Čo to vôbec znamená – betónová pivnica? Je to moderné a praktické riešenie, ktoré v sebe spája pohodlie a estetiku. Tieto pivnice sú vyrobené z prémiového vibračného vodotesného železobetónu, ktorý je známy svojou odolnosťou voči tlaku spodnej vody a mrazu. Môžete byť pokojní, pretože viete, že vaša nehnuteľnosť bude v bezpečí a chránená pred vonkajšími vplyvmi. Náš sortiment zahŕňa aj príslušenstvo pre betónové pivnice.

betonova-pivnica-plocha-strecha-bocny-vchod

Zaujíma vás, prečo by ste si mali vybrať naše betónové pivnice?

Kvalita a trvanlivosť: naše betónové pivnice sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a spĺňajú náročné normy pre použitie ako septiky a žumpy. Na ich kvalitu a trvanlivosť sa môžete spoľahnúť.

Rýchla dodávka: S nami nemusíte na svoju pivnicu dlho čakať. Dodáme a nainštalujeme ju do 3 dní od momentu, keď si ju objednáte. Ušetríte čas a svoj nový úložný priestor môžete začať využívať okamžite. Jednoduchá montáž: vďaka prefabrikovanej koncepcii je montáž našich pivníc rýchla a bezproblémová. Nemusíte sa zaoberať zložitou konštrukciou ani hľadať stavebnú čatu. Postaráme sa o to za vás.

Môžete si pozrieť aj naše betónové pivnice s horným vchodom.

Ceny betónových pivníc s plochou strechou a bočným vchodom

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platci DPH, budete mať cenu konečnú s 0% DPH.
Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene treba ešte pripočítať DPH.

Akú veľkú betónovú pivnicu zvoliť?

Stanovenie vhodnej veľkosti pivnice je kľúčovým aspektom pre jeho efektívne využitie a dlhodobé uspokojenie. Ako môžete určiť, ktorá veľkosť je pre vás najvhodnejšia a aké priestorové požiadavky máte? Aký vplyv môže mať špecifický dizajn pivnice na vaše voľby? Prezrite si náš obsiahly článok, ktorý vám ponúkne hĺbkovú analýzu všetkých faktorov, ktoré by ste mali vziať do úvahy pri rozhodovaní.

Možné konfigurácie

Podrobné rozmery pivníc

Sme na trhu už cez 20 rokov

Za našu existenciu sme obslúžili už vyše 30 000 spokojných zákazníkov. Betónové nádrže vyvážame do celej Európskej únie.

Naše certifikáty a ocenenia

Najvyššiu kvalitu našich výrobkov potvrdzuje medzinárodný Certifikát EÚ (CE). Nepriepustnosť našich nádrží dosvedčuje atest Národného hygienického inštitútu.

Náš prísľub kvality

Za kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť našich betónových nádrží ručíme. Preto poskytujeme zákazníkom predĺženú záruku 5 rokov.

Nezáväzný dopyt

Vyplňte náš jednoduchý formulár a my sa vám ozveme s ponukou prispôsobenou vašim potrebám. Bez záväzkov, len rýchle a presné informácie.


    Objednávajte ihneď 0 944 855 004

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this