Viackomorová betónová nádrž skladaná na seba s objemom 17 m3 (17 000 litrov)

Viackomorové betónové nádržky skladané na seba s celkovou kapacitou 17 m³ (17 000 litrov) sú špičkovým riešením pre efektívnu správu a čistenie odpadových vôd vo veľkých rezidenčných alebo priemyselných objektoch. S vertikálnou konfiguráciou optimalizujú priestorové využitie a zaručujú vysokú efektivitu separácie a čistenia vôd bez toho, aby zasahovali do šírky pozemku.

skladana-betonova-nadrz-9-a-8m3

Rozmer viackomorovej nádrže 17 m³

Dĺžka : 3,00 m
Šírka : 2,40 m
Výška : 2,90 m

Montáž

Zadarmo

Rozmer výkopu pre nádrž 17 m³

Dĺžka : 3,60 m
Šírka : 2,90 m
Výška : 3,50 m

Akú cenu zaplatím (bez DPH)?

1850 €

Viackomorové betónové nádrže

Do zloženia septiku patrí nádrž spolu s normálnym panelom a betónovou šachtou.

Tieto prefabrikované samonosné nádrže nevyžadujú žiadne ďalšie statické zaťaženie. Jímky sa skladajú z nádrže s dnom, stropu – ktorý je v štandardnom prevedení prejazdný do záťaže 3,5 tony pri výške násypu 50 cm. Nádrž je možné dodatočne osadiť zosilnenou doskou do zaťaženia 15 ton. Vstup do nádrže má priemer 60 cm, výšku 50 cm, ktorý sa dá nastavovať po 50 cm. Otvor je možné vyrobiť podľa požiadavky zákazníka. Na upresnenie nás stačí kontaktovať. Všetko máme na sklade.

Ako vybrať veľkosť žumpy alebo nádrže?

Orientačnú veľkosť žumpy môžete vypočítať podľa orientačného vzorca:
V = S x O x i
V – objem nádrže
S – spotreba vody (uvažuje sa o 150L/os/deň) – môžete vychádzať z vašej historickej spotreby vody alebo priemernej spotreby vody.

Podľa STN normy bola spotreba vody v domácnosti 88L/os/deň.

O – počet osôb žijúcich v domácnosti.
i – interval vývozu žumpy v dňoch (14-30) ak budeme uvažovať o vývoze raz za 14 dní alebo raz mesačne.

Pri návrhu je však vhodné uvažovať aj o objeme miestneho fekálneho vozidla, ktorý bude žumpu vyvážať. V tomto prípade je ekonomické navrhovať veľkosť žumpy na

1 alebo 2 násobok objemu fekálneho vozidla, aby pri jazde neviezol poloprázdny fekál a tým sa Vám nepredražovala doprava.

Nezáväzný dopyt

Vyplňte náš jednoduchý formulár a my sa vám ozveme s ponukou prispôsobenou vašim potrebám. Bez záväzkov, len rýchle a presné informácie.


    Objednávajte ihneď 0944 003 418

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this